KOS Korund   |   O Nas

Klienci, którzy skorzystali z naszych usług podkreślają, że ich zadowolenie ma dwa podłoża: solidny produkt i świetna obsługa. W tych dwóch punktach nie zawodzimy od 1990 roku, dlatego zajmujemy dziś czołową pozycję na rynku dystrybucji ścierniw. Nie tylko dostarczamy produkty do naszych handlowych partnerów, ale zawsze służymy radą i cennymi wskazówkami. 

  • Solidny, certyfikowany produkt.
  • Obsługa na poziomie premium.
  • Wiodąca pozycja na rynku.

Nowoczesne zaplecze techniczne i magazynowe

Powierzchnia hal magazynowych przeznaczonych do obsługi zamówień naszych Klientów wynosi 1200 m2, a zmodernizowany w 2015 r. park maszynowy składa się z nowoczesnych kruszarek, młynów i suszarni. Jesteśmy w trakcie wdrażania kolejnych inwestycji, żeby dostarczać jeszcze więcej satysfakcji.

Szybka i pewna wysyłka

Robimy wszystko, żeby zamówiony towar był u Ciebie natychmiast. W tym celu jesteśmy dostępni nie tylko w godzinach pracy, ale również w dni wolne i weekendy. Wysyłamy towar zawsze solidnie i bezpiecznie zapakowany. Jeżeli masz specjalne oczekiwania, my je spełniamy, ponieważ właśnie po to jesteśmy.

Jakość KOS

Najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszych ścierniw są zadowoleni klienci, współpracujący z nami od lat. Wybrali nas jako głównego dostawcę ścierniwa, dlatego że zawsze mogą na nas polegać. Dostarczając produkty certyfikowanej jakości nigdy o tym nie zapominamy.